Transport medyczny - Bemark Sp. z o.o. - Trójmiejskie Centrum Specjalistycznego Transportu

Transport medyczny karetką

Transport medyczny – Istnieje wiele rodzajów usług transportu medycznego służących do transportu pacjentów między obiektami i ratowania życia w nagłych przypadkach. Dlatego, usługi te są dostępne dla wszystkich pacjentów i są zazwyczaj dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ciężkość sytuacji, przebieg i stan zdrowia pacjenta określają rodzaj potrzebnego transportu.

Niemedyczny transport medyczny to profesjonalna usługa transportu osób ze stanem zdrowia lub urazem, który nie stanowi bezpośredniego zagrożenia. Lekarze planują transport pacjentów, którzy cierpią na chorobę, która uniemożliwia im podróżowanie.

Transport ambulatoryjny jest najczęstszą formą transportu medycznego bez nagłych wypadków. Pacjenci mogą, skorzystać z tego transportu, jeśli nie potrzebują sprzętu do podróży i  są w stanie chodzić lub potrzebują jedynie podstawowej pomocy.

Oprócz tego,  dostępny jest transport medyczny na noszach, szczególnie dla pacjentów cierpiących na dolegliwości kręgosłupa lub tych, którzy nie mogą siedzieć prosto. Zaplanowanie tej usługi oznacza, iż ​​pomoc w nagłych wypadkach nie jest wymagana podczas tranzytu lub w momencie przybycia.

Nasza usługi, to transport medyczny – ambulatoryjny.

Transport medyczny (ambulatoryjny), to obok przewozu osób niepełnosprawnych, nasza główna działalność. Oferujemy niepełnosprawnym mieszkańcom Trójmiasta, poruszającym się na wózku inwalidzkim, usługę przewozu specjalnie przystosowanymi do tego celu busami. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa i wygody.

Zajmujemy się przewozem osób niepełnosprawnych specjalnie przystosowanymi samochodami od 1997 roku. Nasi Klienci, mogą skorzystać z samochodów wyposażonych w windę oraz pasy bezpieczeństwa. Kierowcy, posiadają szkolenie ratownika przedmedycznego.

Ceny ustalamy indywidualnie – skontaktuj się z nami: Biuro: 58 343 52 00