Szkolenia Off-road - Bemark Sp. z o.o. - Trójmiejskie Centrum Specjalistycznego Transportu

Szkolenia Off-road.

Szkolenia Off-road – Oferta naszej firmy, to wiele rodzajów usług transportu drogowego służących udzielaniu pomocy naszym Klientom. Dlatego, pozwól specjalistom z firmy Bemark, przyjść z pomocą. Zapraszamy na szkolenia w zakresie zasad i techniki jazdy w terenie. Klienci mogą zarezerwować kurs ukierunkowany na świadome wykorzystanie możliwości dostępnego sprzętu i jego ograniczeń. Otrzymasz wysokiej jakości usługi po konkurencyjnych cenach, oprócz tego wyjątkową obsługę klienta.

Profesjonalne szkolenie.

Program szkoleniowy skierowany dla osób indywidualnych zaczynających przygodę z offroad’em. Nauczymy Ciebie, najważniejszych kroków z przygodą Off-road -Prawidłowych przejazdów przez przeszkody wodne, błotne i piaszczyste oprócz tego, jak w sytuacjach pozornie bez wyjścia można samemu wyjść z opresji.

Bezpiecznie i wydajnie

Nasze samochody, są regularnie poddawane przeglądom technicznym i czynnościom konserwacyjnym. Dlatego, zapewnia to bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie sprzętu. Nasza firma zapewnia Ci korzyści z naszych wieloletnich doświadczeń za każdym razem, gdy obsługujemy Twoje potrzeby.

Ceny ustalamy indywidualnie – skontaktuj się z nami: Biuro: 58 343 52 00