Przewóz osób niepełnosprawnych - Bemark Sp. z o.o.

Przewóz osób niepełnosprawnych

Przewóz osób niepełnosprawnych – Osoby niepełnosprawne stoją w obliczu poważnych wyzwań, jeśli chodzi o dostępność w poruszanie się środkami transportu publicznego. Co czwarta osoba niepełnosprawna twierdzi, że negatywne nastawienie innych pasażerów uniemożliwia im korzystanie z transportu publicznego oprócz tego, 40 procent, często doświadcza problemów lub trudności podczas podróży pociągiem.

Prawdziwie integracyjna sieć transportowa, pozwoliłaby osobom niepełnosprawnym, być częścią ich społeczności, pracować i widzieć rodzinę i przyjaciół. Niestety, do tego jeszcze daleka droga.

Priorytet naszej firmy.

Dlatego, przewóz osób niepełnosprawnych, to obok transportu medycznego, nasza główna działalność. Oferujemy niepełnosprawnym mieszkańcom Trójmiasta, poruszającym się na wózku inwalidzkim, usługę przewozu specjalnie przystosowanymi do tego celu busami. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa i wygody. Zajmujemy się przewozem osób niepełnosprawnych specjalnie przystosowanymi samochodami od 1997 roku. Nasze samochody wyposażone są w windę oraz pasy bezpieczeństwa. Kierowcy, posiadają szkolenie ratownika przedmedycznego.

Ceny ustalamy indywidualnie – skontaktuj się z nami: Biuro: 58 343 52 00